| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Bună,sunt la liceu si as vrea sa stiu cate note trebuie sa am ca sa ma poata incheia la chimie si engleza.La ambele am 2 ore pe săptămână, la engleza am 2 note plus teza iar la chimie 2 note.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de profesor. Unii au pretentia sa ai 3 si 3 ar fi cel mai indicat la ambele. Acum doar in cazuri in care nu te mai poti duce sa mai iei inca o nota sau vrea profesorul sa va lase cu 2.

| Lioana a răspuns:

Trebuie sa ai minim 2 note la ambele. Regulamentul cere sa ai minim un nr de note egal cu nr de ore pe săptămână.

| Elena9328 a răspuns:

Trei note.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fi incheiat la ambele materii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Regulamentul spune ca trebuie sa ai note cate ore ai pe saptamana plus inca una, dar depinde si de profesor, de exemplu eu am 3 ore de fizica pe saptamana si imi incheie si cu 3! Nu se mai straduie sa imi puna 4 cum ar trebui.
Iti mai trebuie cate o nota si la chimie si la engleză, dar daca profesorul vrea iti poate incheia si asa! Vorbeste mai bine cu cei doi profesori. Numai bine!

| Alexandruuu88 a răspuns:

Minim 3