| Stefania a întrebat:

Sunt o persoana care se supara foarte repede si prietenii mei au observat asta si incep sa-mi zica sa nu ma mai supar, dar nu am cum sa nu ma supar, sunt o persoana sensibila.Cum as putea sa fac sa nu ma mai supar?

2 răspunsuri:
| PinkSugar a răspuns:

Si eu sunt o persoana sensibila dar cu timpul o sa uiti de suparare... daca vrei sa nu te mai supari nu ma-i da importanta problemei care de supara

| HappyPenguin a răspuns:

Asa eram si eu...incearca sa te gandesti ca nu rezolvi nimic daca te superi aiure. Daca prieteni tai fac ceva nesabuit nu te supara si trece cu vederea! Incearca sa fi mai calma si daca simti nevoia sa iti versi nervi alege un obiect(ex: foaie de hartie) nefolositor pe care sa il rupiwinking