| Izzy141 a întrebat:

Sunt pe cartela la Orange si maine trebuie sa mi se activeze automat o optiune cu 5 euro. Dar din pacate nu imi pot reincarca cartela pana maine. Daca maine nu se activeaza optiunea, doar peste o luna imi trimit mesaj ca se activeaza automat. Cum as putea sa o activez pe alta data? Inafara sa sun la 205 sa le spun ca sa mi.o activeze. Daca se poate sa fie ceva un mesaj trimis undeva ca sa o activez ar fi bine.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea se reactiveaza automat doar daca ai credit suficient in cont. Astfel, dupa ce vei reincarca, va fi necesar sa iti reactivezi tu optiunea prin serviciul SelfCare *100# si in felul acesta se va genera un nou ciclu de recurenta.
O zi buna,
Orange Helpers

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, de ce ai nevoie musai astăzi? Aşteaptă până mâine şi dupa aia o activezi de pe cartela normală nu-i mare grabă. "Graba strică treaba"
O seară bună!