| Dididss a întrebat:

Știe cineva cum pun animații pentru proiectele PowerPoint pe telefon? Urgent!

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Înțeleg ca vrei sa creezi un slideshow direct de pe telefon. Ei bine, cu aplicația de la Microsoft nu pare sa meargă, cel puțin nu fără sa te înregistrezi cu un cont MS. Am văzut pe net paletele de instrumente însă la mine lipsesc. Asa ca sunt 99%sigur ca ai nevoie de cont Microsoft dacă vrei sa creezi. Pentru redat merge bine-mersi fără.