| Anaa939839393 a întrebat:

Știți aplicatia MyBRD Mobile, cum pot sa o activez de acasa, nu am mai folosit o de mult si nu ma mai pot conecta si cineva mi-a zis ca peate 180 de zile de inactivitate nu ma mai pot conect. Multumesc!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Telefonezi la bancă și vei fi îndrumat.

| sweetys a răspuns:

Ori mergi la banca sau ii suni. Trebuie sa îți dea un cod de activare.

| RainbowD a răspuns:

Salut. Trebuie sa mergi la banca sa iti furnizeze un nou cod de acces, in caz ca acesta l-ai pierdut sau l-ai uitat.

| Anaa939839393 explică (pentru RainbowD):

Am, de atunci de cand am fost prima data ca am pastrat mesajele, nu le am sters