| BogatasuDeKat a întrebat:

Tocmai am achizitionat un Vodafone smart si vad ca jocurile se misca fff rau.A-s vrea sa-mi spuneti niste jocuri fara lag, jocuri care trebuie sa fugi de monstrii etc.

7 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

Temple run?

| DeidaraXR1 a răspuns:

Vodafone Smart este un telefon slab. De asta nu merg jocurile bine. Poti juca jocuri gen puzzle sau quiz-uri, jocuri care nu necesita foarte multa putere. Chiar daca iti dau jocuri de care vrei tu nu ai ce face. Totusi am citit undeva ca daca ii schimbi OS-ul merge mai bine. NU iti garantez faptul acesta si nu iti recomand sa o faci deoarece iti poate brick-ui telefonul, adica sa il strici fara sa il mai poti repara.

| BogatasuDeKat explică (pentru DeidaraXR1):

Imi dai jocuri? si ce daca merge greu

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru BogatasuDeKat):

Https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5tZWdhYnl0ZWJvbWIuYmFuY3VyaSJd

https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwyLDNd

https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLmNpb3JhbmVhbnUuc3Bhbnp1cmF0b2FyZSJd

https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsIm1lLnplZF8weGZmLmFuZHJvaWQuYWxjaGVteSJd

Jocuri de genu asta merg. In rest ia-ti Temple Run daca vrei jocuri cum ai zis.

| yonutz63991 a răspuns:

Telefonul e PRAF! Mai bine nu il luai! Il are mama mea(dar l-a luat gratis (cadou) deoarece era client ed 20 de ani la Vodafone). Orice ai instala merge foarte greu...Sorry...

| jogabonito a răspuns (pentru yonutz63991):

Nu-i chiar asa rau

| MxM222 a răspuns:

Este slab telu. Puteai sa-ti iei la acelasi pret Samsung galaxy y sau gio!