| Bernoullie a întrebat:

Tocmai am primit de Mos Craciun un telefon mobile nokia n97, dar l-am pus la incarcat si nu se deschide. Ce are oare?

6 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Mai " Mihai300 " in pui mei e de la Mosu, asa ceva nu se returneaza. Anu viitor lasa mobilul sub bradut cu un biletel pe care scrie " Mosule dar vroiam roz, adumi altu'. "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Își formează bateria. Când se va termina de încărcat o sa poți sa îl deschizi.
Crăciun fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti cumperi telefon nou, trebuie sa lasi bateria sa se descarce de tot, pana se inchide, iar dupa aceea il incarci.

| Mihai300_6475 a răspuns:

1.bateriile li-ion si li-polymer nu se formateaza.
2. daca nu ti-a mers niciodata telefonul, poate fi stricat incearca sa-l duci la reparat sau poate ai garantie, du-l la magazinul de unde l-ai luat.

| azra7007 a răspuns:

Daca este nou telefonul nu stiu ce zic poate bateria este de vina, iar daca a fost folosit pur si simplu ii poti da un impul de curent, poate ca a fost folosit pana sa consumat bateria toata iar acum fara acel impul nu poti face nimic

| Raluka1117 a răspuns:

De obicei cand iti iei un telefon nou trebuie lasat la incarcat 24 de ore... apoi se deschidebig grin