| SunIsUp4ever a întrebat:

a fost careva dintre voi in legiunea straina franceza? Am un prieten care vrea sa mearga si mi-a povestit despre legiune si m-am documentat de pe internet si am aflat mai multe despre legiune, vreau sa stiu cine a fost in legiune si cum a fost acolo, dau funda.

Răspuns Câştigător
| dana85 a răspuns:

Am avut o cunostinta care la intoarcere era total schimbat, reactiona la orice miscare, conform principiului : care trage primul...

1 răspuns:
| legiuneastraina a răspuns:

Daca vreti sa aflati mai multe despre legiunea straina intrati pe situl http://legiuneastraina.ro
sunt informatii reale, info despre recrutare, antrenament si multe altele
succes