| Ivonaa a întrebat:

A mai lucrat cineva la Crama Domnească din Slănic Moldova? Știți dacă angajează persoane care nu stau în zonă? Se oferă cazare pentru aceștia? Știe cineva care este programul de lucru? Orice detaliu este bine venit! Vreau doar câteva informații de care m-aș putea folosi înainte să sun!

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Sa le spui ca nu esti neobrazata ca alte chelnerite de acolo. Sper sa rezisti printre ele

| Ivonaa explică (pentru anamariarot):

Ai avut o întâmplare neplăcută ce fetele care servesc acolo?

| anamariarot a răspuns (pentru Ivonaa):

Da, dar acum nu stiu daca respectiva mai lucreaza acolo. Eram cu inca 4 persoane, vine la masa foarte sictirita:"voi ce vreti?" laughing. Mi-a lasat o impresie deloc placuta. Cand am fost in alte dati n-am mai dat de ea si ceilalti au fost draguti. Iti urez succes