| 5IrOK a întrebat:

Am 14 an si as vrea sa stiu daca pot vinde una alta pe mercador (bineinteles nu bijuteriile mamei sau masina tatalui) lucruri de care nu mai am nevoie
De ex: am cumparat niste boxe noi si pe cele vechi vreau sa le vand
Bine fac poze, pun anunt dar cand ma duc sa ma intalnesc cu un cllient ce zic ca
Ca sunt un copil sau ce?

Răspuns Câştigător
| 5IrOK explică:

Una din chestii era sa nu spui la inscriere ca ai 14 ani, asta in caz ca exista limita de varsta la inscriere. Restul...te descurci.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aia depinde de tine cat esti de istet.

| 5IrOK explică (pentru K0sti):

Dezvolta ca sa ''intelege'' si eu

| 5IrOK explică (pentru 5IrOK):

Una din chestii era sa nu spui la inscriere ca ai 14 ani, asta in caz ca exista limita de varsta la inscriere. Restul...te descurci.