| BiscuiteAlexandra a întrebat:

Am abonament pe telefon la Cosmote, si vreau sa stiu daca voi folosi wireless imi vor pune cost suplimentar? Mentionez ca nu am internet inclus in extraoptiune! happy Multumesc!

2 răspunsuri:
| elik a răspuns:

Daca folosesti wireless nu vei face cont suplimentar.dar ai grija sa nu ramai logata pe ceva sau ceva de genu ca o sa-ti manance din credit.a patit o colega de-a mea..sau ai grija sa nu pui ca aplicatiile sa ti se update singure tot iti va face cost suplimentar.te-am pupat:*

| Sika13 a răspuns:

Nu faci cost daca ai conexiune wireless