| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Am aproape 18 și începe să mi se rărească părul prin părți, ce aș putea face? Vreau ceva care să nu fie foarte costisitor

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incepi sa aduni pana faci 2000€ bani aia au transportul inclus. Apoi cauti un specialist implantolog de par si te face ca nou

| mgtow a răspuns:

Pana faci banii folosesti un sampon anticadere scalp

| blairelovesmusic a răspuns:

Hmmm...ciudat. Vezi să nu ai cancer sau ceva de genul ăsta. NU SUNT EXPERTĂ.

| lamasanustefan a răspuns:

Înbătrânești happy

| leolord669 a răspuns:

Dal naiba de par, the rock arata cool cu chelie pe bostan, tu ce nu poti?

| AlexAL275 explică (pentru leolord669):

Am căpățâna mai mare decât a lui și nu sunt celebru.

| MariaMaia879 a răspuns:

Poti incerca forcapil pastile! Am luat eu trei luni si am vazut rezultate destul de repede.