| Kenoby a întrebat:

Am avut piciorul in ghips timp de 19 zile din cauza unei luxatii de rotula (mi s-a deplasat rotula).Mi-am dat jos ghipsul acum 3 zile dar nu il pot indoi absolut deloc si ma doare foarte tare noaptea. Ce pot sa fac? Stiu ca de la ghips se atrofiaza articulatia dar...Ce as putea sa fac sa ma recuperez? Imi voi mai reveni cu piciorul la normal asa cum am fost mereu? DAU FUNDA. Ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Te duci la doctor, vezi ce spune, si trebuie sa faci fizioterapie.