| xAnkax a întrebat:

Bună, TPU! Am contul de facebook securizat, iar astăzi, când am încercat să mă loghez, am întâmpinat o dificultate și am greșit codul de câteva ori(cel de securitate, primit pe telefon). Acum spune că am încercat prea multe coduri, cu toate că îl bag pe cel bun. Zice să încerc mai târziu, cam cât timp ar trebui să aștept? Fundă.

2 răspunsuri:
| Strangerr a răspuns:

Iti poti pune si numa o optiune, insa e mai sigur sa pui mai multewinking

| xAnkax explică (pentru Strangerr):

Poftim? Tu despre ce vorbești? Am întrebat cât timp ar trebui să aștept.
Sunt 4 opțiuni. 2 nu le pot face pentru că nu am fost conectată de pe alt browser, pentru 1 n-am net pe telefon și singura care-mi rămâne este cea cu mesajul primit pe telefon.
Acum, când apăs să-mi trimită mesaj, zice că am trimis prea multe. De ieri nu pot intra.