| Senso4 a întrebat:

Am făcut o comandă pe StarShinerS.ro si vreau sa o anulez. Dar nu stiu cum. Am mai facut comenzi si le-am anulat dar pe siteul acesta nu gasesc cum. Am cautat si pe google si nu gasesc cuuuum! Heelp

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai aici:

''O comanda plasata se poate anula in functie de ora cand ai plasat comanda. Comenzile date pana la ora 17:00 vor fi impachetate si livrate in aceeasi zi. Responsabilitatea ta este sa anunti cat mai repede anularea comenzii. Lasa-ne un mesaj la adresa de e-mail info@starshiners.com sau la numarul de telefon 0755.355.355.''

| Furnicuta000 a răspuns:

Foarte simplu. Nu toate site-urile au optiunea de a anula comenzile de catre client, doar administratorii pot anula comenzi. La sectiunea de contact de pe site gasesti nr de telefon si emal. Deci poti sa ii suni, sa le dai mail sau sa le dai mesaj pe pagina lor de Facebook. Mai bine toate astea la un loc sa fii sigura ca iei legatura cu ei. Maine dimineata la ora 9 sa ii contactezi pentru ca daca mai astepti o sa trimita coletul si nu se mai poate anula comanda. Doar sa il refuzi la curier, dar asta nu prea e frumos