| yasmiyasminutza a întrebat:

am gasit pe facebook un cont fals cu numele si persoana mea, si as dori sa il raportez ca sa nu mai poata intra, cum pot sa ii blochez contul de facebook de tot, sa il dezactivez, vreau sa fiti cat mai explicativi! Dau funtita! :*

1 răspuns:
| An23deeaa200 a răspuns:

Paii...e facut dupa id tau? daca da..il poti bloca! daca nu..nu cred ca ai avea sanse! daca e facut dupa id tau poti scrie id si sa dai pe mi-am uitat parola. apoi o poti schimba. daca o stii pe cea de la mess