| Alin1882 a întrebat:

Buna TPU.

Am inca o intrebare laughing

Am Windows Seven Ultimate si vreau sa aflu cum sa fac ca atunci cand: (Exemplu)
Cand fac un fisier nou New Document.txt si ii modific numele din.txt in.bat/.cfg etc.

Vreau sa stiu cum pot seta sa schimbe tipul fisierului...

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

Control panel/folder obtions/view/hide extensions for known file types.
debifezi casuta dai apply si poti modifica extensiile dupa aceea.

5 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Scrii numele si apoi pui.bat.cfg sau ce vrei tu. Funda! big grin

| alecx4music a răspuns:

Nimeni nu te-a lamurit laughing))
Deschizi my computer, apesi alt, tools, folder options, view, debifezi file extensions for known file types, apoi poti sa modifici extensia.
Bafta!

| cflorin11 a răspuns:

Nu mai da funda. incerci sa faci un virus. esti naiv

| Cata1999 a răspuns:

Cand dai save la ce ai scris abia atunci scrii.bat.iso.txt.etc.

| Alin1882 explică:

Nu incerc sa vad nici un virus^^
Fac un starter pentru un client de metinbig grin