| omulx a întrebat:

Buna TPU... am inceput sa merg la sala de ceva timp dar instructorul ne e prea serios si nu explica cu ce exerciti as trebui sa incep bicebs piept si cate seturi cate intr-un set etc please

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Asteapta sa ti se termine abonamentul si apoi muta-te la alta sala cu personal mai serios.

| omulx explică (pentru BiuL):

Da dar... pff l-as dezamagi.el imi ofera sala ( e o cunostinta ) big grin dar nu se are cu de astea de aceea vreau sa invat singur

| BiuL a răspuns (pentru omulx):

Ah deci e pe gratis? atunci da, zi merci si fara pretentii tongue cauta pe yotube sau pe internet sunt multe programe facute pe zile de specialisti.