| Editzelu a întrebat:

Am inteles ca cerculete din jurul camerei de filmat de pe Facebook messenger apar cand o persoana intra in convorbire cu mine. Vreau sa stiu daca este adevarat si de ce la unele persoane care intra in convorbire cu mine nu le apar cerculetele? Tine cumva de ce telefon are?(unele mai performante altele mai putin performante)
Promit ca dau funda!

2 răspunsuri:
| Strepix a răspuns:

Nu depinde de niciun telefon. Messenger are inclus aceasta optiune. Cerculetele apar doar atunci cand pesoana respectiva este pe fila cu conversatia, atunci cand citeste mesajul de exemplu.

| Editzelu explică:

Dar unii mi-ai spus ca au intrat pe fila cu conversatia si in momentul in care citeau mesajul nu aparea niciun cerculet.