| anonim_4396 a întrebat:

BUna TPU am mai pus inntrebarea asta de mai multe ori. Can voi fi mare as vrea sa fiu lunetist si as vrea sa ma duc ic us navy seals. Am inteles ca poti si fara cetatenie dar iti trebuie viza si cu carte verde. Cat m-ar costa acestea si cat m-ar costa un bilet spre los angles, ca acolo am inteles ca sunt birouri de recrutare.
CEl mai detaliat raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Biletele de avion sunt ieftine asta daca ti le cumperi din timp si stai calm ca lucrurile se vor schimba pana vei fi tu mare happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E frumos sa visezi dar la un moment dat trebuie sa te trezesti.