| sebygordan a întrebat:

Buna TPU am mare nevoie de raspunsurile voastre, de curand mi-am achizitionat o tigare electronica numita E-health Cigarette, sunt 2 in pachet si au costat 30 de lei, ideea este ca am lasat-o la incarcat 5 ore, asa cum a scris pe cutie, si dupa ce am luat-o sa o incerc am pufait de 7-8 ori maxim si s-a descarcat iarasi,la instructiuni era mentionat ca trebuie sa se aprinda un led albastru cand e incarcata, la mine cand o bag inauntru se aprinde ledul rosu si cam dupa 30 de minute se stinge si ramane asa, ce este de facut?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei la 30 de lei? Cea mai proasta.Eu am avut de 250 ron din Real.Dar dupa 3 zile am dat-o. Tuseam mai tare decat dupa o tigara obisnuita.Nu se simtea gudronul.

Răspuns utilizator avertizat