| AndraSiMaxi a întrebat:

Am nevoie de ajutor. In toamna va fi ziua mea si voi implini 13 ani si problema mea este ca nu stiu unde sa mi-o fac! Acasa nu pentru ca acolo mi-am facut-o cativa ani la rand si, totusi, fac 13 ani nu 10 si a fost destul de costisitor! La o pizza e prea neadecvat caci e o aniversare nu o iesire in oras...o sa invit CEL MULT 10 copii cu siguranta nu mai mult. Cine stie, poate chiar 5...asta inca nu m-am decis..si in mare dati-mi un loc ideal fara multe cheltuieli! Cel mult 1000 de lei, va rog, astept raspuns rapid si dau funda! happy

5 răspunsuri:
| BlackChocolate1 a răspuns:

La azil! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa, deranjul e mare. 1000 lei pentru 10 (poate 5) copii? Mi se pare foarte mult. Poti sa o faci la un McDonalds sau la o cofetarie din cadrul unui hipermarket unde sint si locuri de joaca pentru copii (chiar mari ca voi).

| firstboy a răspuns:

Cel mai bine este la o cofetarie si toti va va ve-ti simti bine.

| Nelly100 a răspuns:

La o cofetarie, poate gasesti pe internet niste locuri speciale pentru asa ceva. La McDonalds poate... Sau iti poti sarbatori ziua intr-un mod mai inedit: la un strand poate, la o gradina Zoo...

| AndraSiMaxi explică (pentru Nelly100):

La McDonalds? Serios acum, nu am 5 ani, am specificat ca fac 13.