| alexandra12031997 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, mi-am pierdut telefonul azi dimineata un Samsung si nu il gasesc, nu stiu sigur daca e in casa sau nu! Vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi, va rog! Mentionez ca este inchis!

1 răspuns:
| Andrei4Lol a răspuns:

Ai putea sa suni de pe un alt telefon pe numarul care era in Samsung si sa asculti cu atentie sa vezi daca se aude ca suna/virbeaza prin casa daca nu.
Gandeste-te pe unde ai fost si poate il gasesti dar daca l-ai pierdut pe strada cam putine sanse.