| hermina004 a întrebat:

am nevoie de o sugestie,stiti cat costa un bilet la blue air
dus-intors luat direct din aeroport ruta Roma-Bucuresti=Bucuresti-Roma,
Va rog daca puteti raspunde repede, trebuie sa-i spun cuiva care nu si-a gasit bilet la agentie, si pleaca maine,.
Multumesc!

1 răspuns:
| UrbanViolent a răspuns:

Nu stiu cat, dar in orice caz mai mult de 600 euro. Adica ai mei au dat 600 euro dus intors si au cumparat cu cateva luni inainte...pana mea. O sa coste biletul pe loc. De obicei se scumpesc cu fiecare zi care trece, de aceea trebuie sa fii precaut