| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un program de editat poze unde sa pot sa-mi aleg haine(in special lenjerie) rolling on the floor si sa pot decupa o anumita parte din poza.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna din nou TPU! Revin din nou cu intrebarea! Am nevoie de un program de editat poze unde sa pot sa-mi aleg haine(in special lenjerie) rolling on the floor si sa pot decupa o anumita parte din poza.(Vreau linkuri). Multumesc!
Funda!

| Yoniix a răspuns:

Photoshop sau Lightroom
Sunt mai multe modele Photoshop, iar cele mai bune sunt : Adobe Photoshop CS5 si Photoshop Beta 6.9.6.
Funda?!