| Hpzox a întrebat:

Buna tpu...am nevoie urgent de raspuns, deci am un bilet de avion la ryanair dar nu stiu o chestie...am scris pe bilet doar bagaj de mana cu 10 kilograme, si as vrea sa mai iau un bagaj de cala si mi s-a zis ca am voie doar cu 15 kilograme la bagajul de cala deci platesc 50 de euro la 15 kilograme si daca depasesc 15 kg cat mai platesc? Urgent please.

1 răspuns:
| madamme a răspuns:

Mergi la cea mai apropiata agentie de turism si te vor lamuri. Cred ca raspunsul lor e cel mai corect