| Kisssssss a întrebat:

Am o bratara de argint care s-a rupt si nu stiu unde pot sa o lipesc. Sunt din Braila, sper ca ma puteti ajutasad. Funda happy

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La orice atelier de bijuterie. Vezi ca sunt, cred, vreo 2, pe 1 Decembrie, intre Bulevard si Piata Mare, pe dreapta.

| xOneTwoThree a răspuns:

Din Braila?; d Unde stai, ce strada? Si la ce scoala. Si eu sunt din Braila :*

| Kisssssss explică:

*xOneTwoThree lasa`mi id tau te rog [ esti fata sau baiat? ]

| Invatatoru a răspuns:

Buna si eu am avut un lant rupt l-am lipit 5 cini ori...din pacate nu se mai poate lipi,,, ati recomand sa o schimbi www.cumpar-aur-argint.ro