| LLL5555 a întrebat:

Am o intrebare. Am de ceva timp email si l-am folosit pentru a-mi face mai multe conturi de jocuri, aplicatii etc. Si primesc notificări. Intrebarea este: Daca imi sterg email-ul toate recordurile sau scorurile pe care le-am facut in jocuri se vor sterge?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se sterge niciun cont de nicaieri, doar daca vei avea vreodata nevoie de informatii primite pe acel mail vei avea probleme

| LLL5555 explică:

Am uitat sa mentionez ca am un cont de musical.ly. Daca imi sterg email-ul cu care mi-am facut cont se va sterge si contul?

| LLL5555 explică:

Am uitat sa mentionez ca am un cont de musical.ly pe care l-am facut cu emailul pe care vreau sa il sterg. Ce se va intampla si cu el? Voi putra dupa ce imi sterg emailul sa imi pun emailul nou?