| AnnyJonathann a întrebat:

Am o intrebare daca puteti sa ma ajutati va rog foarte mult deci sa incep cu inceputul a un telefon Samsung Galaxy Ace La Fleur si ca in orice telefon de acest gen am Samsung Apps problema e ca vreau sa descarc jocuri de aici nu pot nu stiu din ce cauza de fiecare data cind apas sa descarc o joaca imi apare "Serviciu Indisponibil" si nu stiu de ce.Tin sa spun ca internet am stau de pe WIFI.Va rog mult sa ma ajutati.Dau fundita.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| sergiu151 a răspuns:

Nu poti de pe toate siteurile si doar de pe cele speciale eu am galaxi S3 si mi-am luat de pe jocuri telefon download