| sorin1234567 a întrebat:

Am o intrebare. Nu stiu in ce tara sa ma mut si sa lucrez, sa stau toata viata. Care vi se pare mai buna, mai dezvoltata etc.: Marea Britanie, Franta, Germania, Irlanda sau Spania?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare Britanie... cine stie ce o sa se intampla dupa Brexit. Avantaj limba.

Franta, nu e chiar cea mai buna alegere, plina de emigranti, musulmani, proteste mereu.

Germania ar fi alegerea cea mai buna in momentul de fata din lista ta... asta daca nu vrei sa adaugi si Olanda sau Austria pe acolo.

4 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Din lista ta, eu as alege Spania, acolo e cel mai cald tongue

| Nathalie18 a răspuns:

Islanda, salarii foarte mari, dar si vremea e mai naspa.

| penus a răspuns:

Toate tarile din vest sunt cotropite de feministe si sjw.Du-te in America, macar cat mai este Trump la conducere este o tara normala.

| Cobalt111 a răspuns:

Dacă limba nu este o bariera cred ca Germania sau cel putin eu asta as alege