| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema..am dat bacul doar la mate toamna asta si acum sunt plecat din tara..am uitat sa las procura..de la 5.7 cat am luat in prima sesiune acu imi trebuie 6.0.
Conform baremului la mate am 7 curat fara sa pun bucatile in care am mai incerat sa rezolv ceva.o formula scrisa..etc
Intrebarea e? Ce sanse sunt ca corectori sa-mi greseasca nota?
Ce sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Sunt sase destul de mari, s-a intamplat odata la cineva sa ia 2 si ceva si dupa contestatie avea 9