| AndreeaDeea98 a întrebat:

Am o mare problema. De aseara nu mai pot sa mai vad nici o poza de pe pc. Si aveam toate pozele importante. Aveam pozele de la botezul fratelui meu si cu el de cand s-a nascut. Nu pot sa ii zic tatei pentru ca e plecat in Elvetia si daca i-asi zice lu mami nu ar putea face nimic ca nici nu stie sa porneasca calculatoru. Cand dau clik pe poza scrie Documents and Settings could not be opened si sa dau dupa aia sa dau ok. si nu arata poza arata doar negru. Asa se intampla la toate pozele. Va rog frumos spuneti-mi cum as putea sa rezolv problema. Tati se intoarce in 2 saptamani si daca afla o sa fiu pedepsita chiar daca eu nu am facut nimic nu ma crede. Da funda!

5 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Daca ai id de yahoo te pot ajuta sau cel putin incerca sa te ajut cipaiancostel@y

| AndreeaDeea98 explică (pentru viavo):

Da am, dar acum nu pot ca sunt la scoala dupa-amiaza si am multe teme si de invatat. In urmatoarea sambata sau duminica daca puteti.

| valy2222 a răspuns:

Poti chema pe cineva de la reparatii fara sa afle tatal tau ci doar sa o rogi pe mama ta sa nu ii spuna
stiu cum e sa dea vina pe tine chiar daca nu ai facut nimic asa se intampla si cu mine

| AndreeaDeea98 explică (pentru valy2222):

Pai mami e mai rau ca tati.Nici unu nu tine cu mine crying. Trebuie sa rezolv singura.

| viavo a răspuns (pentru AndreeaDeea98):

Cand ai timp ai ocazia ma anunti si cu un program am posibilitatea sa intru in calculatorul tau si sa fixez problema