| AliceAll a întrebat:

Am o mica problema..am Samsung galaxy s si de la un timp nu mai pot descarca aplicatii de pe android market(magazin play), stiti cumva care ar putea fi problema? Ce ar trebui sa fac? multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Alexu420 a răspuns:

Fa-ti un backup la contacte si ce iti mai trebuie si incearca sa updatezi la ultima versiune de android care merge pe el! Toate se vor rezolva! App nu uita sa dai format la sdcard!

3 răspunsuri:
| Alexu420 a răspuns:

Daca ai putea da mai multe detalii poate te putem ajuta! Ce se intampla anume?

| AliceAll explică (pentru Alexu420):

Memorie am destula. dupa ce dau instalare aplicatie imi arata cum se incarca. dar la un moment dat diapare..si arata ca se incarca si se tot incarca si am asteptat ore si tot nu mi sa instalat..si nu stiu ce se intampla de nu mi se instaleaza.

| Alexu420 a răspuns (pentru AliceAll):

Fa-ti un backup la contacte si ce iti mai trebuie si incearca sa updatezi la ultima versiune de android care merge pe el! Toate se vor rezolva! App nu uita sa dai format la sdcard!

| ZakkyRock2 a răspuns:

Nu mai ai memoriee mai stergeee din app