| expertu07 a întrebat:

am o mica problema.
Am vrut sa-mi iau un telefon de pe eMAG si m-am gandit sa nu comand pana dupa revelion deoarece ma gandeam ca nu se lucreaza, azi cand am intrat sa fac comanda la acel telefon scrie : Acest produs nu mai face parte din oferta eMAG. Credeti ca o sa mai aduca?
P.S: Daca nu spuneti-mi niste site-uri pentru telefoane, de incredere.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Cred ca o sa mai aduca ca vad ca ii un telefon cu gama larga, performant o sa mai fie, dar eu zic mai bine sa dai un telefon la ei si sa intrebi. uite aici site-ul de unde poti sa ii contactezi http://info.emag.ro/index.php?action=article&cat_id=005&id=22 succes

12 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu as zice ca n-o sa-l mai aduca. altfel ar fi trecut "stoc epuizat". poti incerca si http://robestshop.ro...

| Predator30 a răspuns:

Cu siguranta o sa mai aduca dar acum nu mai au produsul pe stoc

| expertu07 explică (pentru Predator30):

Nu sti cam cat O sa dureze? as dori sa-mi iau pana pe data de 12

| Predator30 a răspuns (pentru expertu07):

Dami linkul sa vad despre ce produs e vorba si daca reusesc sa aflu ceva iti spun

| expertu07 explică (pentru Predator30):

Tocmai am trimis un mail la info@emag.ro
Deocamdata astept.
Multumesc pentru ajutor!

| Predator30 a răspuns (pentru expertu07):

Pentru putin sper sa rezolvi succes si cu siguranta o sa mai aduc eu asa zic ca ii un telefon foarte bun

| Predator30 a răspuns (pentru expertu07):

Cred ca o sa mai aduca ca vad ca ii un telefon cu gama larga, performant o sa mai fie, dar eu zic mai bine sa dai un telefon la ei si sa intrebi. uite aici site-ul de unde poti sa ii contactezi http://info.emag.ro/index.php?action=article&cat_id=005&id=22 succes

| AndreiBolos a răspuns:

Simplu : Out of stock, sau oferta nu mai e valabila la pret redus.
Recomandarea mea pentru telefoane este http://telefonultau.eu/ sau http://www.cel.ro/telefoane-mobile. Spor la achizitii!

| expertu07 explică (pentru AndreiBolos):

Am gasit telefonul si pe cel.ro dar problema e ca nu imi prea da detalii despre comanda(sau poate nu stiu eu unde sa caut), pe eMAG imi spunea : pachetul contine : telefon, cablu de date, casti etc.

| AndreiBolos a răspuns (pentru expertu07):

Am inteles ca cei de la CEL sunt seriosi, au intrat in Black Friday, deci sun un magazin ok, parerea mea.

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

Trebuia sa il comanzi inainte de revelion, desi il primeai ceva mai tarziu dupa termenul stabilit. S-ar putea sa il aduca, dar dupa cateva luni (probabil). Alte site-uri bune ar mai fi :Amazon, okazii.ro si site-ul oficial.