| stangaionut a întrebat:

Buna TPU.am o problema:am un telefon Nokia 500.Acum 2 zile am vrut sa-mi bag cateva melodii noi si cand am terminat am intrat in folderu cu muzica la telefon si supriza nu era nici o melodie si mi-au disparut si fotografiile, iar cand conectez PC cu telefonul mi le arata pe fiecare la locul sau:pozele la poze, fotografiile la fotografi etc ce sa fac? ajutorrrrrr tin sa mentionez ca am reformatat si PC si tot nu merge, va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Ioana998814 a răspuns:

Cred ca este de la telefon/ cardul de memorie. exact acelasi lucru il patesc si eu (am Samsung). incearca sa trimiti melodiile prin bluetooth