| FeFy` a întrebat:

am o problema. Am windows 7 si nu se aude sunetul, nici in winamp, dar nici pe youtube.etc. Ce trebuie sa fac? Fiindca eu am instalat driver-ul pentru windows 7, dar tot nu se aude nimic. Multumesc.

2 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Daca stii denumirea placii cauta pe internet driverele si s-ar putea sa mearga! cauta si drivere de windows vista ca trebuie sa mearga si alea! bafta!

| Horatiu1892 a răspuns:

Nu cumva ai placa de sunet on-board, adica e impreuna cu cea de baza? Eu asa am si pe cd-ul de instalare al placii de baza este si driver pentru placa de sunet.