| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Am o problema...Astazi am incercat sa ascult o melodie pe youtube si se auzea cu ecou.Am crezut ca asa este melodia, dar dupa am realizat ca am o problema cu sunetul pc-ului? Cum as putea sa o rezolv? Se aude ecoul in toate videoclipurile si inregistrarile.

5 răspunsuri:
| Alexici a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat. Intră în start,apoi în Control Panel,apoi du-te la Hardware and Sound, apoi du-te la Realtek HD Audio Manager, apoi uită-te pe acolo până dai de Sound Effects, apoi dă click pe "reset"...și cam asta ar fi problema după mine, sper că te-am ajutat.

| AlinaToma a răspuns (pentru Alexici):

Te rog potii fii mai concret am umblat si euu la live pop si acum se aude robotic nu stiu cum prea mut am si eu aceleasi probleme

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru AlinaToma):

Alina,sa stii ca problema este cea a browserului.Reinstaleaza-l! Asa am facut si eu si acum e mai bine.happy

| AlinaToma a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

MERSIIIIII din tota inima de raspuns ma sa incerc pupici happy

| AlinaToma a răspuns:

HEY va rog sa-mi spuneti cum dau si eu funda si cum ma uit la raspunsurile primite imi arta akl dar nu pot accesa.