| pinguinuVerde a întrebat:

happy Am o problema cu cardul de memorie. Il bag in telefon si nu-l citeste thinking Crezand ca telefonul are ceva, l`am bagat in alt telefon dar tot nu il citea. Ce poate avea cardul? thinking Ce pot sa fac? Fundita.

2 răspunsuri:
| Angel31 a răspuns:

Incerca sa il conectezi la un card reader, daca nu il vede sub nici o forma acolo e posibil sa fie dus.

| LorDLeoN a răspuns:

Are prea multi GB si telu nul suporta ia alt card cu mai putini GB altfel nu o sati citeasca doar la telefoane bune fundta plz