| Georgyana98 a întrebat:

Am o problema cu imprimanta. Am instalat-o dar nu pot sa printez nimic. Cand intru la,,Devices and Printer,, imprimanta nu imi apare acolo unde scrie,,Printer and Faxes,,, ci imi apare mai in jos la,, unspecified,, oare de ce? (ps: am imprimanta "HP Deskjet 3050 J610 series" ) ...pls vreau un raspuns urgent. Dau fundita! happy

2 răspunsuri:
| sergeloo a răspuns:

Nu ai driveru necesar imprimantei tale! Intra aici : http://h10025.www1.hp.com/......reCategory alegi versiunea di windows care ai si voala!:d instalezi si ar trebui sa mearga

| Georgyana98 explică (pentru sergeloo):

Si unde sa intru ca sa instalez? am ales versiunea windows-ului meu, dar apoi ce fac?