| alexboss237 a întrebat:

Am o problema cu microfoanele. De curand mi-am cumparat niste casti cu microfon dar cand vorbeam pe skype, dintr-o data nu ma mai auzeam deloc. Mi-am luat alte casti cu microfon iar acum am alta problema. Prietenii imi spun ca se aude un bazait puternic iar eu ma aud foarte incet. Problema e de la laptop? Ce sa fac sa imi repar microfonul?

Răspuns Câştigător
| XxRoByXx0O a răspuns:

Problema este de la drivere
Încearcă un update la ele. Ps : încearcă sa instalezi / reinstalezi Windows 7 întrucât acesta iti instalează automat driverele potrivite.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Poate driverele...