| RoRock56 a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul, uneori cand dau single click, pc-ul il ia ca pe double click at wits' end, va rog, am reinstalat si windowsul.

Răspuns Câştigător
| brabbit24 a răspuns:

E de la mouse, am avut si eu unu care imi dadea 4-5 clicuri cand apasam odata. iti trebuie altu atata tot

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cumpara-ti altul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs