| catalinalina a întrebat:

Am o problema cu niste poze. Acum 3 saptamani am facut poze pentru albumul clasei si cand deschid arhiva in care sunt imi spune ca arhiva este inca necunoscuta sau deteriorata. Cum pot face sa extrag pozele?

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Fa alte poze sau ia-le de la altcineva.Nu poti repara arhiva.Adica poti, dar e prea complicat.

| alxp a răspuns:

N-ai cum. nu poti daca e deteriorata sau necunoscuta. nici eu nu pot sa extrag prin winrar daca arhiva e deteriorata sau necunoscuta. faci altele. pe viitor nu mai repeta greseala de ale pune in winrar.

| catalinalina explică (pentru alxp):

Asa le-am downloadat: direct in winrar