| mAlexandra a întrebat:

happy Am o problema cu parul. mi se ingrasa foarte repede ( pare ca l`am dat cu ulei ), fac matreata si imi cad cateva fire de par... mai ales cand ma pieptan. Ce sampon in recomandati? Head & Shoulders nu e bun... poate ma ajuta cu matreata, dar in celelalte probleme nu prea :-s.
Fundita pentru cea mai buna propunere happy ( Si poate am timp sa si incerc samponul respectiv happy )
P.S. Scuze de categorie happy.

Răspuns Câştigător
| baiasert a răspuns:

Eu folosesc Clear varianta sport{aceea la care face reclama Cristiano Ronaldo - aceea cu tipul in masina sport} si functioneaza in toate trei problemele dar ca sa nu ai parul gras ar trebuie sa te speli la interval de maxim 3-4 zile.Insa e poibil la tine sa nu "functioneze" pentru ca depinde si de cum ai parul, adica moale, sarmos si depinde si de mediul inconjurator pentru ca matreata poate fi provocata din diferite cauze ca de exemplu un mediu cu mult praf.In orice caz ar trebui sa il incerci pentru ca mai multe persoane il folosesc pentru aceeasi probleme.

| noName31020 a răspuns (pentru baiasert):

Baiasert! mAlexandra este fata!

| baiasert a răspuns (pentru noName31020):

Si care e problema? De exemplu mama mea are parul foarte moale, iar bunica mea l-a avut mereu foarte tare, adica sarmos.Si daca te referi la sampon nu scrie nicaieri ca exista o interdictie de genu femeile nu au voie sa il foloseasca.

3 răspunsuri:
| andrei00007 a răspuns:

Pai eu ca baiat am avut asa problema si de cind am incercat samponul SCHAUMA am un par foarte moale si un scalp sanatos fara matreata, sper ca te-am ajutat