| SpigiBb a întrebat:

am o problema la yahoo,cand vorbesc la microfon cu cineva eu aud dar persoana cealalta nu ma aude, desi volum la microfon cand vb am.am umblat la toate setarile posibile,am reinstalat windowsul am schimbat microfonu nimic, si nici pe skype nu pot vb stie cineva ce are? Si cum pot rezolva asta pas cu pas? Va rog

1 răspuns:
| Джурий_Катька_1986 a răspuns:

Păi dacă tot atît de mult te-ai chinuit şi fără succes posibil că convorbitorul tău are probleme cu boxele cu dinamicele sau posibil nici nu le are big grin