| ShAwDoRneYTheReal a întrebat:

Am o problema. Vreau sa imi achizitionez un router de la orange.Mai are un var de a.l meu si el cica are doar 100g si dupa nu mai are wifi.E asa la toate routerele de la Orange? Ca pe mine ma intereseaza un router cu net nelimitat!

Răspuns Câştigător
| IepurasXxX a răspuns:

Router-ul doar distribuie internet-ul. Daca vrei internet nelimitat vorbeste cu cei de la Orange.

| ziftode a răspuns (pentru IepurasXxX):

El se refera la un router 4g cu tot cu, cartela si abonament, Orange vinde asa ceva, si Vodafone

2 răspunsuri:
| Nookoo a răspuns:

Nu recomand internet fix de la Orange,pica des din cauza semnalului, fluctuatiilor de curent etc, am lucrat la Orange la suport pentru asa ceva si stiu din experienta, recomand net de la Digi, mult mai bun si mai ieftin1