| ShAwDoRneYTheReal a întrebat:

Buna TPU am o urgenta si acord funda! Am un net decent dar recent merge foarte, dar foarte prost.Cred ca cineva mi-a aflat parola si sta la mine pe WIFI.Cer si eu o aplicatie sa vad toate dispozitivele conectate pentru Android! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Daca are WPS activat, parola ii poate fi aflata in mai putin de un minut, pornind de la premiza ca PIN-ul de opt cifre este deja cunoscut de atacator.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-ti schimbi parola, se rezolva problema?
Daca nu, atunci trebuie sa cauti pe reteaua de internet - router - telefon. Oricare poate scadea viteza, daca ceva se deregleaza.

| ShAwDoRneYTheReal explică (pentru Bula):

Ce e ala?

| Bula a răspuns (pentru ShAwDoRneYTheReal):

Nu stii ce inseamna "parola"? laughing

| doctorandus a răspuns (pentru Bula):

Daca are WPS activat, parola ii poate fi aflata in mai putin de un minut, pornind de la premiza ca PIN-ul de opt cifre este deja cunoscut de atacator.