| KenTT21 a întrebat:

Buna TPU.am pus intrebarea asta poaet si de 10 ori. caut idu-l lui connectr si nu il gasesc poate il are cineva de pe TPU.va rog nu imi dati iduri false... dau funda plus fot. mersi

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Sincer sa fiu eu am doar pagina lui personala dar id nu il am uite link daca te intereseaza http://connect-r.eu/

| Lime a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar Connect-r nu are ID iar daca are nu cred ca il da tuturor pustilor din Romania, deoarece nu ar avea nici interes, nici timp sa vorbeasca cu 90.000 de oameni.
In concluzie, nu vei primi un raspuns la aceasta intrebare decat daca Connect-r are cont pe TPU, iti vede intrebarea si se gandeste sa faca un gest frumos pentru tine. Ghicesti tu sansele ca acest lucru sa se intample.

Bye (si sper sa nu te supere adevarul)

| Anq209 a răspuns:

In primul' rand...invata sa scrii. Apoi, ce cauti tu este aproape imposibil.Nu poti avea id-ul unei vedete. Daca toate vedele si-ar id-ul la toti fani retardati(nu te jignesc), n-ar avea liniste. Funda?