| bogdycamasaru a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ajutorul vostru am probleme cu pc si vreau sa resetez windosul unde dau casa il pot reseta cu 2 zile in urma am windos 7 pe 32 biti nu vreau tutoriale sau lincuri vreau amanuntit unde sa dau la care raspuns merge funda.

1 răspuns:
| justanotheruseroftpu a răspuns:

DAi restart la pc, dupa messajul de bios apesi in continuu pe F8 iti va aparea un fel de meniu in dos, apesi pe Safe Mode la pornirea windowsului te va intreba daca vrei sa iti restaurezi pc'ul la o data anume(cu 2 zile) alegi data... insa fii convins ca nu mereu merge! poate ca nu ai restore point si poate sa bugheze, cel putin windows vista avea buguri 1 data din 3 nu facea restore ca lume. Dupa restaurare recomand norton GoBack pentru viitoarele restaurari http://www.symantec-norton.com/......_p115.aspx