| eXcisioN a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi. Am 14 ani si as vrea sa castig niste banuti sa-mi i-au si eu ce am nevoie. Nu stiu ce as putea face, dar sunt bun in ale calculatorului si am experienta, cum credeti ca as putea castiga bani? Multumesc TPU.

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Da anunturi pe net dar vezi sa nu strici vreun calculator in loc sa-l repari - nu toti sunt intelegatori

| eXcisioN explică (pentru negru30):

Nu la asta ma refeream, ma refeream ca lucrez bine la calculator, nu stiu sa le repar. Dar ma descurc si cu asta.

| negru30 a răspuns (pentru eXcisioN):

Doamne ajuta da anunturi pe net si apucate de treaba Bafta

3 răspunsuri:
| Deeiuuuuu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te angajezi undeva sau daca nu incerci sa faci treburiile grele de prin casa si asa parintii te vor rasplatii mai am, poti sa vinzi chestiile de care nu mai ai nevoie!