| Alișa00000000000 a întrebat:

am si eu o intrebare. azi mi am luat un telefon Nokia lumia 610 si am primit un mesaj de la o prietena si cand sa-i trimit mesajul arata ca s-a trimis pe urma imi aparea ca un fel de mesaj acolo unde mi a dat ea.(can't send ) adica nu se poate trimite dar de ce?

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Centrul de mesaje, sau poate a fost o eroare din sistem. Repeta actiunea.

Oricum, foarte proasta alegerea, foarte. foarte foarte proasta.

| Alișa00000000000 explică (pentru Seby90):

Pai am trepetat ca scria acolo sa incerc din nou si degeaba crying(((...ce sa fac sad?

| Alișa00000000000 explică (pentru Seby90):

Pai am repetat de doua ori ..ca scria acolo sa incerc din nou si degeaba ...si am destule minute.dar tot nu merge crying. ajuta-ma te rog sad

| dyanakitty a răspuns:

Nu ai destul credit?/